| Green_Ovi_1976 a întrebat:

Am 15 ani si vacanta asta vreau sa fac bani. Dati-mi metode prin care as putea face bani, cel putin 40-60lei pe sapt daca fac e perfect! fara mistouri va rogbig grin!

2 răspunsuri:
| GabiCh93 a răspuns:

In fiecare zi cei de la MailDirect trimit mii de newsletter-e catre abonati, iar tu trebuie doar sa le accesezi.
Iata cum castigi bani:
- Primesti 6$ la inscriere;
- Primesti bani daca accesezi newsletter-ele;
- Pentru fiecare mail citit din partea MailDirect primesti 0, 5 centi;
- Pentru fiecare click in interiorul newsletter-ului primesti 1 cent;
- Primesti 10 centi pentru fiecare prieten care se inscrie din partea ta (pentru primi 200 de prieteni, apoi suma scade la 2 centi/prieten);
- Primesti bonusuri in functie de cumparaturile facute la partenerii MailDirect (doar atunci cand se specifica in mail). http://www.maildirect.ro/inregistrare/640a0904d1c4561046b846c071b43a7f

| GabiCh93 a răspuns:

Daca esti minor cam greu.big grin