| alexandraaba a întrebat:

Cum sa il fac pe prietenul meu sa ma sarute frantuzeste... mie imi place fff mult dar el ori nu stie ori nu stiu ce se intampla dar vreau sa stiu cum sa-l fac sa ma sarute asa

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu cred ca ar fi bine sa nu il faci sa se simta prost, incearca sa vb frumos cu el si sa il convingi sa te sarute frantuzeste, dar daca nu ii place, intelege-l si fi alaturi de el, daca nu stie, invata-l tu...

| Vizitiul a răspuns:

Pai zi-i si tu "hai sa ne jucam putin cu limbutzele ca doi copii mici"...alege cuvintele astfel incat totul sa para ca o glumabig grin. Mult succeswinking.

| zeeeeeex a răspuns:

Nu stie sa sarute frantuzeste... Acum seriosi sa fim... un sarut fara putina limba e ca tigara fara fum... este actul dar nu e placerea... Ia tu initiativa si invatal... cel mai bine fara sa ii spui nimic ca o se rusineze daca ii spui... cand va sarutati incearca si vezi ce reactie o sa aiba... GOOD LUCK!

| snepy a răspuns:

Ii spui ce si cum happy

| gabriela_7862 a răspuns:

In primul rand, nu-i spune. fa-o pur si simplu. doar n-o sa se sperie!
in timp ce va sarutati, prinde-i buza de sus intre buzele tale, apoi cea de jos, desfa-i-le usor tot cu buzele si dupa asta introdu-ti limbuta in gura lui si joaca-te cu limba lui, cu buzele, cu cerul gurii... o sa vezi ca o sa-l innebunesti si o savrea si el. garantat!

| dianka_4861 a răspuns:

Poate e asa deoarece e la prima intalnire si e mai timid... poate ii este frica ca se va face de rusine...incearaca sa vb cu el aik sa ii spui ca si tu esti la prima intalnire(minte oleaca ca suntem femei ce dumnezeu)si ca si tie iti este frica si ca vrei sa incerci... dar la primul sarut frencf nu fi prea dura lasl sa prinda ideea...succes

| troxanici a răspuns:

Pai depinde de cat timp sunteti impreuna... daca nu sunteti de mai mult timp impreuna, inseamna ca el asteapta momentul potrivit, nu te ingrijora, poate cand o va face te va lua prin surprindere si va fi si mai placut... Asa am patit si eu cu un iubit, m-a sarutat frantuzeste de abia dupa cateva zile de cand am inceput sa ne intalnim...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi... lasa-i timp daca chiar te iubeste totul va porni de la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal u ianinte fa u primul pas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e asa deoarece la prima intalnire e mai timid, lasa totul sa vina de la sine. Daca se mai intampla odata incearca tu sa il saruti dar foarte usor el isi va da drumul si te va saruta cum vrei tu dar deocamdata laa totul sa vina de la sine este foarte important sa aveti incredere unul in altu asa se va rezolva toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timp ce va sarutati ai putea sa ii lingi usor buzele...sigur il vei face sa vrea mai mult... fa tu primul paswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca il placi si saruta-l tu frantuzeste poate te va saruta si el

| w1zz a răspuns:

Intra pe metin 2 ro si dut ela o nunta si zi : care vrea sa ne sarutam frantuzesc
ca se poate