| stefilicy a întrebat:

Vreau sa-l sarut pe prietenul meu frantuzeste dar thinking nu stiu cum sa incep daca ma e evita ce sa fac?sad

5 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Credeam ca asta se face din prima zi thinking dar mna. daca te evita, va trebui sa-ti pui intrebari cu orientarea sa sexuala big grin devil

| Mikka09 a răspuns:

NU face tu primul pas lasa-l pe el sa il faca dupa o sa zica ca esti disperata si o sa te ocoleasca mai mult. poate nu ai place

| Mikka09 a răspuns:

NU face tu primul pas lasa-l pe el sa il faca dupa o sa zica ca esti disperata si o sa te ocoleasca mai mult. poate nu ii place

| KeporLove a răspuns:

Eu zic ca pentru inceput e destul un sarut nu trebuie sa fie neaparat frantuzesc.
I-ar faza cu "evita" stai linistita nu o sa fie asa, e doar un gand deal tau.

| Gabriela1313 a răspuns:

Gaseste un moment romantic atunci ar fi cel mai potrivit si daca te iubeste nu te va evita.