| Annytha a întrebat:

Cum sa il fac sa ma iubeasca? Cel mai detaliat raspuns funda!; X

Răspuns Câştigător
| Bubbleee a răspuns:

Afla care sunt pasiunile lui, incearca sa ai si tu ca el
Stai mult timp cu el: vorbiti la telefon zilnic, va dati mesaje, vorbiti pe mess
Implicate mai mult, cum ar fi, invita.l pe afara, la Mc sau KFC
Roaga.l savina cu tine pana la un magazin, sau mergeti la o pizza( mergeti in Mall)
Daca este suparat, consoleaza.lbatting eyelashes asa el va capata incredere in tine
Daca sunteti impreuna afara incearca sa stai aproape de el, cum ar fi: daca stati pe o banca amandoi.stai cu capul tau pe umarul lui
uita.te in ochii lui si zambestei( baietiilor le place)
Sper ca te am ajutat :* Succes :*
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| lmaoo_8996 a răspuns:

Nu poti sa faci o persoana sa te iubeasca, cred ca nici tu nu ai ales sa te indragostesti de el, asta in cazul in care esti indragostita laughing