| klaudiu2009 a întrebat:

Cum SA IMI fac o iubita tinand cont k m am mutat in alt oras si nu cunosc pe nimeni acolo?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Primul lucru care trebuie sa il faci este sa iti cauti amici pe acolo happyIn felul asta ei iti vor prezenta si vreo fata.happy
Imediat ce iti gasesti amici acolo viziteaza cat mai mult orasul pentru a cunoaste persoane noi si binenteles fete happySunt sigura ca pe acolo o sa iti gasesti u o fata.winking
Succes!happy

| buburuzAndreea a răspuns:

Abia te-ai mutat, mai bine tatonezi terenul. Daca nu stii ce fel de fete sunt, sa nu dai de vreo fata mai... cum sa spun? Nu prea respectata in societate. big grin Mai intai iti faci prieteni si apoi iubita. Dar daca vrei neaparat, atunci mergi prin parc, prin locui aglomerate, inscrie-te in cluburi, ceva. O sa cunosti o groaza de fete si poate si una care sa-ti poata fi iubita. Strandul e un loc bun.winking Mult noroc!

| lia a răspuns:

Intreaba si tu prin vecini tonguehee hee

| alexa a răspuns:

Pai banuiesc ca vei ajunge sa te integrezi intr-un grup, sati cunosti vecinii.fii comunicativ si vorbeste tu cu ei
din moment ce vei avea o gasca vei iesi cu ei in oras si asa vei cunoaste si fete... poate chiar una din acea gasca ti se va parea draguta si de ce nu vei incerca sa intri in vorba cu ea
multa bafta

| canarita a răspuns:

Eu zic sa mergi la sala si sa te incorzi pe acolo... da-te destept... fetelor le place asta...

| Ralux a răspuns:

Ce oras?big grin pura curiozitatewhistling
si la "problema ta" ...stai pe banca si asteaptalaughing s-o aseza cineva langa tinethinking conteaza daca e fata sau baiat?laughing

| Moneyandfame a răspuns:

Te imbraci super extra mega giga cul, cu ochelari de soare "shukari", te spargi in figurine cand mergi prin oras si nu uita, cand vrei sa te adresezi unei fete intotdeauana incepi asa: "Ce faci pisi?'
Succesul este garantat.Astept mesaj sa imi spui cum a mers.

| ingerash_1766 a răspuns:

Pai incearca sa-ti faci ceva amici pe acolo, si ei te vor ajuta sati cautzi o iubita, si mai ai si avantajul ca orice fata este interesata de un baiat nou venit...doar trebuie sa fii sociabil si deschis fata de oamenii noi ce sunt in jurul tau,,,,,,,,,,, succes!

| urbanghost a răspuns:

Pai tu vrei sa-ti faci o iubita si stai toata ziua in casa si pui intrebari care nu-si au rostul pe TPU? Crezi ca vei gasi pe cineva aici?

| Simon_7286 a răspuns:

O sa cunosti nu te grabi.esti inconjurat de oameni

| sexygirl a răspuns:

Hey! unde te grabesti? fa-ti intai amici...cunoaste lomeaa! vezi ce se afla in fiecare...
doar nu vrei o aventurathinking
sau sa isi bata jock vreo panarama de tine...
deci?
ai rabdare sa intalnesti o fata p care sa ai timp sa o cunosti:X dack cchiar ai vrea o relatie si nu o aventura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un anunt la matrimoniale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Moneyandfame Ai uitat de "Ce faci papusa?" sau "Pisi nu stii cat e ceasul?" si mai nou "Pisi te vreau acasa" laughing)