| MenCool a întrebat:

Cum sa incerc sa cuplez 2 prieteni, iubiti in trecut pentru a ramane eu cu iubita actuala a prietenuluilaughing?

6 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Alcool si H, vine de la sine dar cred ca o sa fie o fericire de scurt metreaj happy

| anonym_5376 a răspuns:

Nu prea poti deoarece ei daca se plac cu adev no sa renunthe unul la altul chiar si la cele mai urathe barfe...

| MenCool explică:

Inca un detaliu va dau fata nu stie ca el o placelaughing deci cum sa fac?

| Dragos_9559 a răspuns:

Nu este bine SA DESPARTI o relatie tocmai inflorita daca prietenului tau ii place de acea pers. mult mai mult decat vechia prietena tu ca prieten trebuie sal sprijini in orice decizie

| AndyNyappy5 a răspuns:

Pai cel mai simpluoh go on ii spui prietenului tau ca tu de fapt nu ii esti prieten, ai surprize la iubita lui. asculta Arssura - Fructul Oprit. cam asa ceva as descrie relatia voastra, a celor 3. happy si eu credeam ca fetele sunt rele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti rau.lasa-i in pace! Cocalauuuuu! huoooo! x-(