| DJSpook1 a întrebat:

vreau sa va spun ceva, am 14 ani, aproape 15, si vad ca multi prieteni de-ai mei ai iubite/iubiti, dar ei se cupleaza asa fara sa simta nimic, oarecum ma simt ca nu am si eu o iubita, dar eu nu vreau sa ma cuplez cu cineva asa ca sa am o iubita, vreau sa ma cuplez cu cineva doar daca o iubesc, ce credeti, este bine cum procedez?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca ei nu simt nimic? Ai capacitati telepatice sa stii ce este in mimtea omului? E bine cum procedezi.Nici nu ar trebui altfel.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Minunat gandesti.

| seth2016 a răspuns:

>> ei se cupleaza asa fara sa simta nimic
S-ar putea sa nu intelegi tu comunicarea non-verbala / comportamentul. Asta ar putea fi o problema cand o sa ai si tu o iubita. Deci pune-te pe treaba si observa oamenii mai cu atentie. Mai pe sest, sa nu zica ceva ca te uiti insistent la ei.

| Bernardus a răspuns:

Boss, nu e ca e bine cum procedezi, Este singurul fel in care ar trebui procedat