| mitzz2010 a întrebat:

Cum sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine? dar cum aflu daca ma place? Nu am nevoie de chestii din astea de exemplu,, duo la un scu, o prajitur etc,,. as vrea ceva scurt si la obiect. dau fundita happy

7 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Deci: intai te uiti si tu la semne... daca se uita mereu la tine, sau daca iti spune mereu ceea ce i se intampla, zambeste mult, si cauta discutie, atunci e lulea dupa tinewinking... daca da, atunci spune'i ca o placi. vezi ce reactie are, si pe urma intreab'o ceva in genu: "ce'ai zice daca te'as intreba daca vrei sa fii cu mine?" si n'o lasa pana nu da un rasp. daca zice da, asta e. sper ca te'am ajutatbig grin

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Poi nu e neaparat ca Baiatul sa faca primul pas da nah daca u vrei atunci incearca sa te bagi mai mult in vorba cu ea sa vezi cum te priveste happy si petreceti mai mult timp cu ea. dupa cateva zile vei vedea rezultatelehappy si at vei sti daca este bine sau nu sa o intrebihappy

| idc a răspuns:

Pai eu am sa vorbesc din punctul de vedere al unei fete(pentru ca sunt fatahappy )
Mie imi place de un baiat dar sa stii ca ma mai uit la el da nu prea insistent, intru in discutie cu el, vorbim dar astept sa faca el primul
pas(el e c-am rusinos)dar tot astept!
Uneori imi place sa dau si un aer de mister!
Deci daca nu se uita la tine insistent sau nu te baga in seama nu inseamna ca nu te place ci doar e o fire mai timida!
Sper ca ti-am fost de folos

| ...:::.danut.:::... a răspuns:

Fii atent:X te duci la ea si incerci sa o sarutiwinking direct asa:X daca nu vrea, mai incerci odatahee hee o convingi tu ca esti baiat desteptwinking bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt fata...cum spunea girl si pot sa-ti zic cate ceva din punctul de vedere al unei fete.
de obicei, adica eu, astept ca el sa faca primul pas.Ma uit la el, il studiez, dar nu trebuie sa fii neaparat insistent.
cel mai bine este sa o tragi de-o parte si sa-i spui ca o placi...
hai ca sti tu ce o sa faci... bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pur si simplu.

| adit58 a răspuns:

Ce crezi daca te-ai gandi la mine ca la mai mult decat un prieten? despre cum iti dai seamaa daca te place, e mai complicat deoarece nu exista o definitie exacta. incearca sa iti dai seama din comportamentu' ei fata de tine, uite-te in ochii ei si vei afla cum te priveste. Funda?