| anonim_4396 a întrebat:

Sal.
Cum aflu ce lucruri am in comun cu o fata ( intr o conversatie ) fara s o intreb direct. Gen ( iti place aia? - Nu.... Ce ti place sa faci in timpul liver? - chestii). asta i doar un exemplu.
Mc.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai mai mult pe langa ea si in cativa ani vei afla.

| BloxxDaButcher a răspuns:

Deschizi cateva conversati de genu' : "Imi place sa fac blah-blah-blah, atunci cand blah-blah-blah" Cred ca te-ai prins. Tu zici ce-ti place si ea va spune, normal ca orice om, ce-i place. Incearca sa faci lucrul asta nu foarte des. Doar discuta cu ea, si nu incerca sa fii un "macho", si sa vorbesti numai despre tine, cand ai ceva de spus, sau pur si simplu vorbesti cu ea, incearca sa introduci doar odata intrebarile, subtil. Dar s-ar putea sa aflii pe parcurs, cu cat stai mai mult cu ea. Bafta!