| Alexandru9313 a întrebat:

Cum sa iti faci persoana iubita sa tina mai mult la tine, sa iti arate mai mult ca te iubeste?

8 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

NIMIC nu se face cu forta, daca ai placere si dorinta o faci si singur fara sati zica: aratami ca ma iubesti, fiecare iubeste si tine la o persoanA diferit.Trebuie sa te multumesti cu ce ai, dar daca totusi iti doresto ceva mai mult, intii ofera tu apoi cere...

| Ana_4223 a răspuns:

Oferindu-i libertatea de care are nevoie

| Seby90 a răspuns:

Iei viagra si te iubeste ore intregi.

| neutrino a răspuns:

Fiecare ofera atat cat poate, din ceea ce are de oferit.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,pai nu trebuie sa o faci tu sa tina la tine,adica nu e ceva anume ce tu trebuie sa faci pentru acest lucru,daca te iubeste,dovezile de dragoste vin de la sine.Tu trebuie doar sa-i demonstrezi celui de langa tine cat de mult il iubesti,sa il faci sa aiba incredere in tine,sa-i dovedesti totodata si respectul tau ce i-l porti, iar cealalta persoana, la randul ei trebuie sa faca acelasi lucru. Dragostea trebuie sa fie reciproca, la fel si increderea, respectul etc.Insa,sunt si persoane mai timide, care, cu greu isi dezvaluie sentimentele, insa, daca o astfel de persoana nu iti spune in fiecare zi cat te iubeste si nu numai prin cuvinte ci si prin dovezi, nu inseamna ca asta e ceea ce simte.Pa-pa!happy

| oOoBrBoOo a răspuns:

Cei prea mult stricabig grin dar nu si in cazut asta.Pai daca tu ii areti ca o iubesti din ce in ce mai mult si ia te va iubi mai mult.

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Salut.Trebuie sa ii arti ca o respecti si ca o iubesti.So ti aproape e greu so indepartezi asta poti sa o faci in 2 minute.Duo plimbo iai ceva de baut fi romantic.

| Ellly23 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa-i dovedesti ca tii cu adevarat la ea, ca o respecti si ca o iubesti.
Daca ea simte toate astea, ti le va oferi, la randul ei.