| aurelia96 a întrebat:

Cum sa le spun parintilor de prietenul meu?

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Salut. Cred ca 98 e de la anul nasterii. La varsta asta, vreo 98% dintre relatii nu sunt de durata. Pur si simplu, nu le spune!

| User a răspuns:

ăăăăă... stiti. ăăăă. o s-avem un nepoteel!

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Foarte simplu, sunt doua variante :
1. "ciao nei! Am un prieten! "
sau :
2 " Tata. ce urati sunt baietiia stia din ziua de azi... Dar stii ca X e chiar dragut, stii ...sunt cu el "
cam atat.
succes big grin

| nicusor19 a răspuns:

Buna deny98happy
Parerea mea e ca cea mai buna solutie este sa il bagi in cercul tau de prieteni sa ii faci cunostiinta cu prietenii taihappy s-ar putea sa se lege prietenii frumoase si distractia va fi mai marehappy Succes

| BoObLe a răspuns:

Simpluhappybig grin

mama. tata
am un prieten
sau ai putea sa il inviti la tine
intr-o duminica
sa le faci cunostintabig grin
bine depinde de genul parintilor tai
cum crezi tu ca ar reactionabig grin

iar daca crezi ca ar zice ca esti prea mica.sau cevastraight face

[depinde si de varsat tawinking]

nu este negesar s le spuilaughingbig grin

Succes oricum:*

| Catiii a răspuns:

Simpluwinking
depinde ce parinti aihappy
poti sa le zici pur si simplu ca ai cunoscut un tip si vrei il prezinti

gandeste-te cum sunt parintii tai si vb cu eihappy

bafta!winking