| Lov3Boy a întrebat:

Cum sa ma apropi de o fata?
Si cum as putea sa fac sa ma placa adica suntem doar prieteni/colegi cum sa intaresc relatia? Funda si vot.

5 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Salut.eu am steam dar nu am jocurile specificate de tine.ai invitatii dota 2? ce vrei pentru o invitatie?

| icEmaN10 a răspuns:

Inearca sa stai mai mult cu ea, sa vorbesti mai mult cu ea, sa glumesti cu ea happy

| Ingerasulinocent a răspuns:

Trebuie sa lasi sa vina lucrurile de la sine, doarca nu merge de fiecare datahappy Trebuie sa fi mai indraznet. Intai de toate nu te chinui sa practici un sport care nu iti place. Nu e adevarat faptul ca fetelor le plac sportivii. Nu e chiar adevarat. Dar daca esti bun la unul, atunci da-o pe spate cu ceea ce sti. In legatura cu vestimentatia.Ei unele fete prefera baietii rai sau cuminti. Daca ii plac aia rai nu te chinui sa iti pui lanturi si inele cu cap de mort. Trebui doar sa te imbraci cu haine inchise la culoare si sa stii sa te aperi daca e nevoie, nu provoca tu bataile, ar fi un dezavantaj. Daca ii plac baieti buni, atunci trebuie sa porti ceva gen: o camasa cu maneci scurte ce culoare vrei, un tricou sau bluza alba cu ceva scris pe ea sau simpla, pantaloni care sa fie in contrast cu camasa...negru, albastru inchis, gri, maro inchis. Trebuie sa ai niste note bune, 7, 8, 9, 10. Din cand in cand sa spui niste bancuri bune. Gasesti pe teste clopotel.Acolo unde scrie distractie. Sunt destul de bune unele dintre ele, trebuie sa cauti. La anumite evenimente importante, ziua ei, 1 Martie etc. da-i un cadou. Daca vrei sa ii dai ciocolata, milka sau heidi. Sper sa iti fie de folos sfaturile.

| lili24l a răspuns:

Comporta-te frumos cu ea, glumeste, fa-o sa rada si sa se simta bine in prezenta ta. Petrece mai mult timup cu ea si surprinde-o cu gesturi romantice daca vezi ca ea raspunde pozitiv avansurilor yale. Da-i un trandafir, sau mai usor, gaseste o melodie draguta de dragoste si spune-i ca-ti aminteste de ea.se va simti bine si va aprecia.
Fundita? big grin

| EuRazwan a răspuns:

Pai mai intai incerca sa fi tot mai apropiat de ea ceva gen BFF, sa poata avea incredere in tine si sa te descopere. Apoi ii bati apropouri si de astea ca v-ati potrivi si cand simti ca e momentu ii spui ce simti.
Mult noroc si funda te rog!