| Rome0Oo a întrebat:

Cum sa ma bag in seama cu fetele de pe facebook care nu le cunosc chit ca au prieteni?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mai romeo fantastik, renunta la ochelarii aia vechi si ia-ti Ray Ban.
Ray Ban brings chicks.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mare bagare de seama, Fat-Frumos! Daca o arzi dubios, nu se stie cum ajungi cu dintii la pachet acasa.

| motan444 a răspuns:

Simplu zici buna nu te supara poti sa imi recomanzi un film mor de plictiseaa si nu stiu la ce sa ma mai uit si continui daca fata iti acorda importanta daca nu treci mai departe
happy

| gmxromania78 a răspuns:

Daca au prieten nu te baga!

| Kinezuul a răspuns:

Simplu

| Mirindu a răspuns:

Bag fetele in seama foarte tarziu(noaptea) si le zic "neata :3" apoi incepem sa vorbim despre orice chestie, in prima parte incearca sa fi amuzant cu ele si putin mai prietenos, nu stricasa stii laughing