| Solomon_Alexandru_1996 a întrebat:

Cum sa ma excit la maxim cand fac laba?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Termenul de "laba" e pentru discutiile la spart de seminte la coltul blocului. Termenul e "masturbare". Nu-i greu de retinut.

Cum sa te exciti la maxim? Folosind acele lucruri sau imagini care te excita foarte tare. Poti sa mai incerci si diverse aparate cu vibratii pe care le poti aseza pe testicole, sub ele sau exact sub gland (capul penisului). Ai mai putea folosi un masturbator gen fleshlight sau tenga egg.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa te masturbezi in timp ce vizionezi filme XXX.

| LoveSleep a răspuns:

Îți rogi mămica să te ajute.