| ForeverAnonim a întrebat:

Cum sa excit o fata la maxim?

18 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Depinde si de fata. unele se excita pe gat, in spatele urechii, daca le lingi sugi lobul urechii.altele daca le mangai usor dealungul mainii, le sugi degetele de la maini-de picioare nu am auzit nici una, unele daca le strangi de coaste, daca le mangai pe burta sau sub buric, pe interiorul coapselor, pe pulpele picioarelor, pe fund si mai departe cred ca stii:daca le mangai sau lingi clitorisul, daca le apesi usor tare sau repede clitorisul, daca le introduci 1-2 uneori chiar 3 degete in vagin si faci miscari de du-te vino cu ele, daca le mangai, lingi sanii si sfarcurile, daca le strangi sau plesnesti peste fund, pe altele le excita durerea sau supunerea, altora le place sa faca sex oral, te orientezi si tuwinking

| ForeverAnonim explică:

Fara sa dau limbi boss ca nu am nevoie de experiente neplacute laughing

| Cleopa a răspuns (pentru ForeverAnonim):

De ce crezi ca sexul oral e o experienta neplacuta?

| Uofficial a răspuns (pentru ForeverAnonim):

laughing

| Liviu_2019 a răspuns (pentru ForeverAnonim):

Aoleuuuuuuuuuuuu nu stii ce e placut! Fraier esti!

| ForeverAnonim explică:

Pai nu ma refer chiar maxim... dar am avut experienta sa vina fata la mine acasa si simteam ca e excitata de murea tremura de placere fara (cu pantaloni pe ea) si cand am incercat so dezbrac a zis ca e prea devreme (suntem impreuna de 2 saptamani) dar pare ca suntem de 3-4 luni asa de bine ne intelegem si ne simtim

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru ForeverAnonim):

Atunci mangai'o cu pantalonii pe e, a intre picioare si vezi cum reactioneaza. daca vrea mai mult sarut-o pe sani ia-o usurel o sa vezi ca va dori

| ForeverAnonim explică:

Exact asta am facut... am atinso prin pantaloni... am pus mana pe sani ei si asa. dar cand am incercat sa o dezbrac a zis. "stai putin e prea devreme "

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru ForeverAnonim):

Urmatorul pas baga-i pana in chiloti. daca nici asa nu se suie ea pe tine atunci ai rabdare

| neutrino a răspuns:

De unde stii tu cand va fi maxim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vorbesti despre masina lui Becali si despre Mutu, nu doar ca se excita, are toate sansele sa aiba si orgasme repetate.
Acuma serios, pune pe altcineva in pat langa ea, in locul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Fetele se excita cel mai mult cand tipul ii mangaie clitorisul(incet-incet pana ea incepe sa geama). Desigur, poti sa-l si freci.Atunci au orgasm si se excita la culme. Poti sa-i saruti clitorisul, sa-l musti(incet), sau sa-l intarati cu limba pana iese din,, gluga" sa. Poti urca cu buzele si pe muntele lui Venus, unde poti s-o exciti de 2 ori mai mult cu niste saruturi tandre pe micutele buze ale vaginului. Putine persoane de sex feminin se excita in miscari cu penisul in vagin.Capul penisului freaca-l de clitoris cat poti tu de repede.Desigur,incepand de la gura sa poti sa-ti plimbi penisul pe tot corpul ei, printre sani, pe ***** si in alte locuri.

Poti s-o inviti la tine, sau sa te duci la ea dar sa-i spui sa poarte o fustita si fara chiloti. Dupa saruturi tandre, poti sa-i bagi pana sub fustita si sa-i pipai... Poti sa ii mangai clitorisul si sa faci ce ti-am scris mai sus. Daca are chiloti pe ea, nu-i nimic! Poti sa i dai jos cu dintii.
Poti sa-i sugi sfarcurile, in timp ce te joci cu clitorisul sau.Ia cateva cuburi de gheata micute, plimba-te cu ele incepand de la buze pana in zona intima. Poti sa-i bagi un pic cubul in vagin si dupa ce se topeste poti sa-i lingi tu udeala lasata de cub.
Acestea sunt niste metode foarte bune, garantat ea se va excita la culme.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Depinde ce fata, depinde de fata..fiecare are diferite metode si locuri unde se excita...dar daca este o fata pe care nu o atragi.te chinui degeaba laughing

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Depinde si de fata.Depinde de fata, depinde ce fata.Musc'o de cur.

| rralukk a răspuns:

Pai spune-i ca i-ai linge sfarcurile, ia-i da cu varful limbutzei la pasarica ...shi daca esti fata in fata cu ea ...chiar fa-o! sarut-o usor pe gat dar nu inainte de a mushcao shor de ureche! etc..etc. BAFTA!

| DoKyRo a răspuns:

Sufla-i in ceafa, musca-i lobul urechii, trage'o de cur. atunci e a tawinking!

| Crutu_Iustinian_1989 a răspuns:

Tovarase voi impartasi cu tine o tehnica din strabuni. E ardeleneasca! Ii pui varful degetelor in incercarea de a-i da pantalonii jos pe sub eleasticul chilotilor. Daca vrea sa iti ia mana ii spui :"Las-o acolo ca nu mai avansez!". O mai saruti o mai mangai fara sa iei mana in cauza de acolo. Dupa cateva minute (doua maxim de preferat), mai bagi putin mana si daca iarasi vrea sa o ia o tii ferm acolo si ii zici : "Ok gata nu mai inaintez mai mult de atat" si tot asa pan ajungi la miere. Procedeul ar trebui sa aiba maxim 3 pasi si efectul psihologic este unul puternic pentru ca o lasa sa creada ca e in control si o face sa uite sau sa se obisnuiasca cu mana ta acolo. Fa-o sa faca compromisuri. Ideea e ca fetele vor sa se simta in siguranta si trebuie sa nu te avanti deodata. Varianta nemteasca "incet dar sigur" presupune sa o intarati. O saruti si o mangai fin in zonele invecinate celor erogene, facand-o sa-si doreasca sa fie mangaiata dar tu neoferindu-i aceasta satisfactie. Dar asta inseamna cateva ore, depinde cand cedeaza. DPDV psihologic apelezi la egoul ei, facand-o sa se intrebe daca e ceva de care iti este jena sau frica, fiind ea de vina. Bineinteles ca dupa o perioada cand consideri iti incerci finut norocul si te duci dupa mierewinking. Bafta tovarase!