| Aida_3689 a întrebat:

M-am despartit de fostul meu prieten acum o luna si inca mai tin la el, in timp ce eram cu alt baiat el a vrut sa ne impacam si eu am zis nu pentru ca aveam prieten si acum cand vreau sa ma impac cu el numai vrea pentru ca e orgolios. Nu stiu ce sa fac ca sa ma impac cu el sigh datim sfaturi sad

3 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Nimic nu prea stiu ce mai poti face. Eventual insista. Stai de vorba cu el explica-i ce s-a intamplat si ce nu s-a intamplat si incearca sa stai aproape de el cat mai mult timp.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Daca tine cu adevarat la tine lasa orgoliul deoparte.

| stefygirl a răspuns:

Vb cu el si daca chiar tine la tine trebuie sa te inteleaga