| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma iubeasca iar fostul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te-a iubit cand ati fost impreuna, ma indoiesc ca mai poti afce cea sa-l convingi de contrariu acum, cand nu mai are nimic pentru tine.

| GreenVoid a răspuns:

De ce sa te concentrezi pe fostul cand ai alte posibilitati in fata mai bune?

| Claudiu1905 a răspuns:

Solutie pentru asta nu exista, ca daca l-ai parasit si lui intre timp i-a trecut acum fuge ca dracul de tamaie

| AndreaTedra a răspuns:

Buna.Incearca sa ..arati diferit fata de obicei.Sa arati special.Sa zambesti, sa razi. Succes!