| Iurceak a întrebat:

Buna,,! am o problema iubesc un baiat...adica pe fostul iubit,, insa el nu face la fell...mi-as da si viata pentru el ce sa fac sa ma iubeasca din nou?

Răspuns Câştigător
| gabriel87000 a răspuns:

Eu unu te intreb ceva.crezi ca daca o mancare o mai reincalzesti mai are acelasi gust ca si prima data? normal ca nu.asa cu cu tine daca veti fi din nou impreuna sa zic nu va mai fi la fel cum a fost prima data.asa ca cauta pe alcineva.degeaba te zbati daca el nu face nimic

3 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna! Stiu sigur ca nu vrei sa auzi sau sa concepti faptul ca nu mai poti face nimic si asta pentru ca nu depinde de tine. Nu stiu care este motivul despartii voastre insa stiu ca daca era iubire din ambele parti poate ca mai erau sanse de impacare.Tu ce traiesti acum este o simpla indragosteala care va trece la un moment dat. Te va ajuta timpul sau alt baiat cum e si vorba aia cui pe cui se scoate. Tu ce trebuie sa faci este sa nu te mai gandesti la el, sa socializezi, sa iesi afara. Uita l pe domnul cuceritor, traieste ti viata!

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Este aproape imposibil sa reaprinzi sentimentele cuiva.

| Wøodenpints a răspuns:

Îl înțeleg. Nu vrea să aibă treabă cu o agramată care nu-i în stare nici să scrie 3 rânduri corect.