| adry_4721 a întrebat:

Cum sa ma razbun pe un baiat pe care il plac si el stie ca il plac.Nu intrebati de ce vreau sa ma razbun.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu trebuie sa fii vreun geniu sa-ti dai seama. Te-a respins si tu, pitipoanca orgolioasa, obisnuita sa-ti manance toti din palma, te-ai simtit jignita de tupeul respectivului. Vezi-ti de manichiura ta in continuare, mami, si lasa lumea care nu pune botul la vrajelile tale sa-si vada de viata.

10 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Acest site nu nu are ca scop invatarea tehnicilor de razbunare, lasa fitele astea si ocupate de ceva serios. Vrei sa te razbuni ca nu tia cazut la picioare, baiatul a realizat ce fel de pitipoanca esti.happy

| elyssa20 a răspuns:

Exista o vorba in popor si ar trebui sa ti cont de ea :Razbunarea, arma prostului. concluzia o tragi tu! bafta si pupici.

| Anileda a răspuns:

Ignora-l! Ce reusesti daca iti bati capul cu tot felul de lucruri care in final nu sunt bune de nimic.Demonstreaza-i ca esti mai buna ca el si ca nu ai niciun motiv sa il bagi in seama.

| rebb a răspuns:

Nu te intrebam de ce vrei sa te razbuni, dar iti spunem direct ca nu trebuie sa te razbuni.Motive? Razbunarea duce la razbunare si nu e bine sa te razbuni pentru ca oricum nu rezolvi nimic. Daca il faci pe unu` sa se simta mai rau pe tine cu ce te ajuta? Te face sa te simti mai bine? Cu ce? Eu zic ca nu ai niciun avantaj prin razbunare, poate doar sa intri in alte probleme.Incearca sa rezolvi problema prin cai normale, asa mai de adulti, daca vrei sa-i spui asa. Discuta cu el, eu stiu.

| mymy a răspuns:

Ca sa te razbuni pur si simplu iesi cu un baiat cand se aproprie el sarutativa sau imbratisativa apoi ai sa vezi ca daca te uiti la el el o sa se uite la tine continua daca este ceva mai intraznet te va intreba ceva daca nu va sta si va muri de ciuda in plus nu te teme nu pierzi nimic oricum cred ca ai pretendenti destuisi vei alege unul foarte usor succes si ai sa vezi ca baiatului ii va fi ciuda succes la ales si pretendentilor pregatitiva!
fundita? :X

| loredana2012 a răspuns:

E tara plina de voi! De astfel de "fete" sunt scarbita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te razbuni niciodata.Roata se invarte mereu si va veni si vremea cand ve-ti inversa locurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i ce a pierdut ca apoi sa il ignori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului. Numai manelistii au dusmani. Cocalarii. Asa ca las-o balta si dezvolta relatii cu persoane de calitate. Trebuie sa stii sa alegi prietenii. Danco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii atenta laughing dai in el cu fiecare ocazie pe care o prinzi sa vada ca esti suparata pe el... fa-l sa se simta mizerabil dpdv moral