| Melyssuka a întrebat:

Daca mie imi place de un baiat iar acel baiat a sarutat alta fata si sunt geloasa si vreau sa ma razbun pe fata aia cum sa ma razbun? Funda va rog foarte urgent!

Răspuns Câştigător
| cchryssy a răspuns:

Fata aia practic nu are nici o vina chiar tu ai zis ca el a sarutat-o pe ea.Razbunarea nu e o solutie daca baiatul o place nu ai ce face dragoste cu sila nu se poate. {CosmynnaCinncinatti}Si de cand cu parerile astea despre baieti? Fiecare e diferit numai ca unii sunt cam nesimtiti dar nu sunt toti la fel! Nu inteleg de ce ii bagi pe toti in aceeasi categorie.sad

| Magnifico a răspuns (pentru cchryssy):

Nici eu nu inteleg de aia i-am dat comenturile aleastraight face

21 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

I-ai limba in gura

| birdie14 a răspuns:

Bună.Ce gândire interesantă ai.Din câte înţeleg el a sărutat-o pe ea...deci de ce vrei să te răzbuni pe ea? Spune-i băiatului respectiv ce simţi pentru el, şi cine ştie, poate norocul îţi va surâde.
Baftă.

| Cosmiinna a răspuns:

Nu trebuie sa te razbuni deoarece totul se va intoarce impotriva ta si in plus nu merita baietii asta, toti sunt la fel niste capete fara creier si suflet...

| Magnifico a răspuns (pentru Cosmiinna):

Hai nu zau? Frumoasa parere ti-ai facut despre noi sa i-o spui si lui barbatatu cand il vei avea sa vezi ce iti va raspunde sau cu ce iti va raspunde straight face

| Cosmiinna a răspuns (pentru Magnifico):

Nu stiu prin ce anturaje a-ti putut creste voi de aveti aceeasi gandire. bine poate exista si exceptii dar nu acum. nu pe planeta Terra. Fiecare are dreptul la o parere si pana la urma tot la concluzia asta ajungi pentru ca oricat te-ai da de bun e exact invers, multumesc

| Magnifico a răspuns (pentru Cosmiinna):

Chiar nu ai pentru ce sa imi multumesti! Tinete de cuvant si vei aparea la tv! Daca zici ca toti sunt asa si ca nu exitsa un barbat/baiat normal pe Terra vei fi prima care se casatoreste cu un martian! Casa de piatra draga! straight face

| Cosmiinna a răspuns (pentru Magnifico):

Acum nu ma simt prea bine ca sa pot duce la capat o convesatie cu tine, poate alta data straight face. Fi pe pace. Ceau

| Magnifico a răspuns (pentru Cosmiinna):

Insanatosire grabnica! Si noapte buna!

| Magnifico a răspuns:

Ai putea incerca ceea ce zicea un user mai sus sa ii spui aluia ce simti si chestii de genul.Cat despre ideea cu razbunatul:It's a great idea!-Sari si tu pe el de fata cu ea ca sa se simta si ea cum te-ai simtit tu atunci.muhahahahaha

Răspuns utilizator avertizat
| sebysebyca a răspuns:

Stii unde sta baiatul? daca da, du-te si da-i foc la casa! cu siguranta nu o sa-i mai arda fetei aleia sa o mai arda in figuri cu tipul dupa care arzi tu...

| Biscuiti a răspuns:

Mai cati ani ai tu? Si ei ii place de respectivul, daca ai fi tu in locul ei, ti-ar conveni sa se bage cineva intre tine si el? Nu cred! Atunci tu de ce sa o faci?!

| BodyFleci a răspuns:

Mda un baiat la misloc... am trecut prin aceeasi situatie in clasa a 5-a. Eu sunt baiatul! Eu chiar o placeam pe fata cu care m-am sarutat deci daca nu te-a sarutat pe tine dc sa le strici prietenia? Daca vrei sa te razbuni du-te la baiat si sarutal prin surprindere! Nu te va refuza te asigur laughing ca asa sunt toti baietii, dar sa fie si ea de fata.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Razbuna-te prin a nu te razbuna! happy

| Cristian969 a răspuns:

Sarut-o şi tu pe ea.big grinbig grinbig grinwinking

| Melyssuka explică (pentru Cristian969):

Tin cont ca ai zis sa o sarut pe ea, eu sunt fata si daca n-ai observat eu vorbesc de un baiat.

| aragon90 a răspuns:

Dai sa sara dinti

| SuntSmecher a răspuns:

Omoar-o! funda? :*

| bizzus a răspuns:

Draga mea prietena, stiu ca te doare, dar daca el a facut asta inseamna ca nu simte nimic pentru tine si de aceea, nu investi sentimente in chestii copilaresti, treci mai departe!:X

| Lucia_Axani_1982 a răspuns:

Fa si uh o chestie desteapta, scrie pe un perete pe care vede toata lumea : "Te iubesc _____ (un prost) si numele ei da sa-i vezi scrisu mai intai obtional semnatura. Sa vezi cum se oftica laughing