| TxOcs a întrebat:

Cum sa-mi dau seama daca ma iubeste?

m-a dezamagit o data foarte tare si nu prea mai am incredere in el, nu stiu ce sa cred...
sad

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Exact...o relatie se bazeaza pe iubire si incredere, daca tu simti ca nu mai poti avea incredere nu mai are nici un rost sa cauti raspunsuri, daca te mai iubeste sau nu.Mergi mai departe cu capul sus! Sunt sute de baieti care iti merita increderea, nu te opri la el, la inceput e greu...dar poti trece peste!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La varsta ta trebuie sa-ti permiti sa ai relatii frumoase si curate. Daca nu ai incredere in el, lasa-l si mergi pe drumul tau fara el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Era o vorba: când te gândești dacă te iubește, înseamnă că nu te iubește. Pentru că dacă te-ar iubi, n-ar trebui să te gândești dacă te iubește. Dacă te iubește, să-ți arate. Atât, restul e în plus.

| mona a răspuns:

Daca nu ai incredere in el nu mai are nici un farmec sa continui relatia

| TheUchiha a răspuns:

Eei colega..toti meritam o a doua sansa. spun eu, dar inimii nu-i poti poruncii.fa cum iti spune inimahappyVorbeste cu el si o sa vezi ca o sa fie bine:*

| horansgang a răspuns:

In primul rand. Cati ani ai? straight face

De ce sa nu mai stai cu el daca el vrea. Sunteti inca copii. Cand va veni momentul sa te casatoresti cauta`ti unu de incredere. Dar daca esti in adolescenta nu-i da importanta si distreaza-te.;*

PS : Daca ai 25 de ani. Pff
Lasa-l pe drumul lui si cautai altul straight face