| belysa a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu sfaturi? Starea mea este proasta deoarece nu stiu daca sunt indragostita sau doar este farmecu ala de inceput.Dar nu stiu cum trebuie sa te simti dupa o deceptie mare,si acum relatie noua poti iubi si dupa ce ai fost dezamagit rau? Sau e doar dorinta de a scapa de singuratate,si de durere? Cum fac sa aflu daca de data asta nu o sa mai fiu dezamagita ca nu as mai rezista odata,sincer nu mai am incredere nici in mine, cumj imi dau seama daca ma iubeste sincer sau doar e da fatada, nu mai stiu cum e... ajutati-ma va rog.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Nu ai de unde sti si nici nu trebuie. Orice relatie are un inceput si un sfarsit. Conteaza continutul.