| Annaa_5032 a întrebat:

Cum sa-mi excit prietenul? vreau doar sa-l intarat, ca nu vreau sa facem altceva.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,de ce sa il intarati? Sa sti ca asta poate duce la frustrare din partea lui,ca il exciti si apoi il lasi balta cum ar veni. Daca nu esti pregatita pentru celalalt pas,stai in banca ta,ca baietii se excita foarte usor si devin irascibili daca nu duc pana la capat treaba.
Daca vrei sa il faci sa se simta bine,saruta-l,imbratiseaza-l,fa-i masaj,mangaie-l,saruta-l pe gat,dar nu exagera cu excitarea ca greu ii potolesti pe baietihee hee.
Va vrea tot mai mult de la tine si cum nu ii dai, e posibil sa intervina neintelegeri intre voi, crede-ma.

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Punete cu curul la el in poala sai atingi sti tu ce si mai incolo cred ca stii si tu nu-i mare filozofielaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Patry a răspuns:

Prefate ca ai scapat ceva pe jos si apleacate dupa acel lucru cand e in spatele tau dar sa fi fff apropiata. Ma rog, dc vrei sa faci asta?

| Mycula a răspuns:

Baga-l si tu cu capu intre tate stai in poala la el cand il pupi ii pui mana lui pe fund la tine.
Da dupa aia sa nu mai scapi de el sa nu devina un armasarlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da să şti că faci o prostie întărâtândul!