| ByaayB a întrebat:

Ca de fiecare dată, totul a venit de la sine şi am adus ceva nou ca să-l surprind. Precizez că acum ar fi mai interesant să vin cu ceva plănuit, să facem următorul pas. Deci, vreau să-l excit însă fără să-i ating organul genital etc. Doar să-l întărât şi să-i arăt că sunt şi eu un mic drăcuşor chiar dacă nu vreau să facem dragoste. Deci, cum îl fac să înnebunească?

Răspuns Câştigător
| DoctorLove a răspuns:

Il poti excita stand la el in brate sau pe "genunchii" lui, sarutandu-l pasional pe gat pana in dreptul urechii, apoi pe buze (sarut frantuzesc) si il poti atinge usor pe piept sau mai jos pe spate. Sau cel mai simplu. lasand-ul pe el sa te atinga unde doreste.
Astea sunt niste idei. faci cum simti si cum vrei tu.

3 răspunsuri:
| adutzwtaw98 a răspuns:

Aseaza-te pe picioarele lui si indreapta-te cu sanii in dreptul fetei lui

| Brâncuşi a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de treaba ta, sigur nu ai mai mult de 16 ani, stai linistita ai tot timpul sa faci...si sa il exciti, fiti doar impreuna si atat, daca il exciti apoi va vrea mai mult...

| LaNaibaa a răspuns:

Pai. de exemplu, cand sunteti numai voi doi. intr-un loc mai " ascuns" de oameni. Spune-i ca te`ai apucat de dansat si sa ai vrea si parerea sa. el sigur va accepta si tu vei pune o melodie [ pe telefon ] uite una buna : http://www.youtube.com/watch?v=CtARnrWWSd8&feature=related. si incepe si tu sa te dai la el si sa fii sexy. poti si sa il saruti. dar nu foarte aproape de el ca dupa va crede ca cine stie... si dupa ii ceri parerea :)). succes! :*