| Yasmine18 a întrebat:

Sa port bustiera la 12 ani? Nu am sanii mari dar nici mici. PRO sau CONTRA?

Răspuns Câştigător
| StayPositive a răspuns:

DA! Normal!
Nu te lua dupa obositii astia care se apuca sa te judece aiurea doar pentru o simpla bustiera.Doamne,ce minti inguste au unii care au raspuns pe aici.Si eu port de la 12 ani si nu am patit nimic. Poarta cu incredere, e jenant sa ai un tricou mai mulat si sa ti se vada toate alea prin el.Doar ai 12 ani, nu 7! Esti mare.Nu te lua dupa ratatii de aici care se dau aiurea maturiwinking.

10 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna.
Am mai vazut fete care poarta bustiera doar de dragul de a purta, doar ca nu au niciun fel de nevoie de ea..De ce ai avea nevoie sa porti bustiera la 12 ani? I don't know!? Ai timp destul mai tarziu sa porti bustiera.

| positivity a răspuns:

Bună.
Da, ai putea să porţi bustieră. Nu e ceva care ţi-ar putea face rău.
Eu una sunt pro.

Pa, pa.

| alexTT a răspuns:

Nu cred ca e nevoie la varsta asta.

| Yasmine18 explică:

Este adevarat ca nu se mai dezvolta sanii si se turtesc din cauza BUSTIEREI?!?

| GaBBiii a răspuns (pentru Yasmine18):

Da, este adevarat.Mai ales daca porti de la varsta asta. Eu asta incercam sa iti explicwinking.

| TheSecretGirl a răspuns:

La varsta noastra ar trebui sa purtam bustiere.
Lasa sutienul pentru cand vei fi mai mare.

| ShArKeR a răspuns:

I dont want to live on this word anymore.

| sillvia6 a răspuns:

Pro. am o prietena care nu a purtat bustiera de mica iar acum are sanii lasatistraight face arata destul de urat...

| CClaudette a răspuns:

Poarta. E mai frumos cu bustiera decat fara.

| K3ySecurity a răspuns:

Poi...as zice ca da pentru ca am si eu o fata si nu poarta bustiera si nu se vede prea frumos.(FUNDITA)?