| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi satisfac iubitul? Vreau sa-i fac o surpriza "erotica" iubitului meu. M-am gandit ca atunci cand ajunge la usa apartamentului meu, sa apar cu ceva sexy pe mine. Dar... cu ce mai exact? Si ce sa-i fac pentru ai place, inainte sa facerm dragoste? Cum sa-l satisfac, ce sa-i fac? El ma satisface de fiecare data, dar eu simt ca nu-i fac la fel, asa ca acuma vreau sa ncerc sa-i fac si eu. Dar nu prea stiu ce. Astept parerile voastre.

dau funda!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Lasa fantezile cele mai ascunse ale tale sa devina realitate.O tinuta sexi, imbracata cat mai sumar si condimenteaza cu tot ce iti trece prin minte.Frisca,ciocolata,uleiuri speciale.De asemena exista la durec o gama foarte variata de uleiuri si sprayuri care duc senzatia la extrem.Incearca sa vb cu el dar asa mai pe ocolite sa vezi ce fantezii are si indeplinesteile dar ai grija ca baietii daca vine vb de fantezii e cam nasol laughing.S-ar putea sa te trezesti cu o partida de sex extrem sa iti sara capacele sau cu pozitii care o sa te faca sa sari pe pereti.Sincer daca incepi cu un sex oral si apoi il lasi pe el sa isi faca damblaua cu tot ce ii trece prin minte dar sa pastreze totusi o bariera (nu sunt de acord cu sexu anal)Lasa-l tu pe el sa isi satisfaca fanezile si sa fi cat mai sumar imbracata, ba chiar goala daca se poate si sa vezi ca se urca pe pereti daca ii faci si sex oral da ca la carte. Multe fete faca asta dar asa ca se afle in treaba si mai bine nu ar mai facea-o!(aviz fetelor care pretind ca o fac -sexul oral trebuie facut pentru al satisface pe un baiat pe bune! nu faci in scarba sau ca se simta el bine pentru ca e egal cu zero.Eu unu prefer sa nu mai mi se faca daca iubita nu are chef! Deci :Tinuta sa i se scoale de la o posta, creme si tot ce se poate ca sa experimentati senzatii noi, sex oral, preludiu si tot ce iti trece prin cap si apoi rupe-l in pat.Aratati ca poti sa fi fata rea! Sigur o sa zica ca a nimerit gresit.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinura sexy, un striptease. un oral dupa si numai pleaca de la tine nici batut.

| PopAdrian a răspuns:

Ce sa iei pe tine? O helanca si 2 paltoane straight face Ce ai putea oare sa iei pe tine pentru a fi sexy daca nu o pereche de lenjerie sexy? Eventual iei un sacou sau un palton mai lung pe tine si dupa ce deschide usa, il desfaci si il arunci in spate. Desigur, uita-te pe vizor prima data sa fii sigura ca e el si ca e singur, de asemenea, sa nu te vada vecina de alaturi cu probleme de inima.
Pa pa!

| Danysan a răspuns (pentru PopAdrian):

Maxima asta laughing lesin de ras laughing.

| Green66 a răspuns:

Dacă știi ce fantezii are trebuie doar sa i le îndeplinești. Dacă nu știi, trebuie neapărat să aflihappy

Răspuns utilizator avertizat
| TeckTonik997 a răspuns:

Costumul Evei, fara vorbe, sarut frantuzesc din prima, coboara asa cu pupici pe el si fa-i oral cand ajungi acolo, musca'l asa fin, mai invartete cu pupici inainte sa incepi ca sa il faci putin sa astepte si fa'o fara maini. Mie asa mi-ar placea. happy

| alexiageorgiana1995 a răspuns (pentru TeckTonik997):

Dupa cum il stiu, si lui i-ar placea mult asta. happy

| benga94 a răspuns:

Iti cumperi un costumas sexi de la magazin, sunt o gramada, ceva care sa ai pasarica descoperita ca sa ramana costunul pe tine, iubita mea are vreo 5 costume, imi place mai mult asa si ar mai trebuii sa iti iei si o pereche de ciorapi dinaia sexi, ca sa il satisfaci poti sa ii faci sex oral, o sa ii placa sigur! Cea mai mare surpriza care ar putea sa imi faca mie vreodata o femeie ar fi sa ma astepte imbracata sexi ea si cu inca o prietena de a ei sa fie 2, imbracate sexi si sa facem sex in 3 asta ar fi o surpriza care siar dorio orice barbat garantat!