| ElenaMaria a întrebat:

Cum sa ne scoatem din minte un lucru care nu este adevarat si ne macina mereu?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

``nu este adevarat``-ul ala nu e zis cu convingerewinking
asta vrei sa crezi, asta trebuie sa crezi, dar te macina faptul ca de fapt nu stii sigur cum sta treaba.
asa ca trebuie sa te convingi sau sa ignori.
si cum a doua varianta banuiesc ca ai incercat-o treci la prima, si scapi de dubii in ceea ce priveste problema ta(si aici ma duc si eu cu gandul la geloziehee hee)

| dnxbv a răspuns:

Esti geloasa, asa-i?
mergand pe ipoteza mea, eu zic sa vorbesti cu el daca simti ca umbla pe carari strambe. spune-i ce te supara. spune-i temerile tale si sigur te va lamuri.

| cataaa a răspuns:

Daca nu e adevarat de ce te gandesti la el?

| iuliana1221 a răspuns:

Muzicaa ...cat mai multa si sigur vei uita tot... chiar si ce nu vrei sa uitilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce stii clar ca nu este adevarat, nu are de ce sa te macine. Aici cred ca este doar imaginatia de vina.