| Regedesubmunte a întrebat:

Cum să nu mă pierd când vorbesc cu o față foarte frumoasă, am încercat de multe ori să mă controlez emoțional, dar este foarte dificil, ce sfaturi îmi sugerați?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Incearca sa te comporti ca si cum nu te-ar interesa, ca si cum ai vorbi cu un/o prieten(a) foarte bun(a). Daca vede ca te balbai isi pierde total interesul, nu cred ca fetelor le plac balbaitii, in prima faza poti vorbi mai rar, sa nu te incurci in cuvinte, totusi nu prea rar ca dupa pari ciudat laughing

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu cât mai multe "fețe foarte frumoase".

| DannyR0 a răspuns:

Cred ca aici tine numai si numai de tine. Poti sa primesti nspe mii de sfaturi, daca tu nu te poti controla degeaba. Acum ca un sfat, cel mai bine e sa ai incredere in tine, pentru ca emotiile survin atunci cand nu esti stapan pe situatie.

| H321G4U5 a răspuns:

Ai putea sa exersezi pe o prietena ca sa nu te mai pierzi asa de tare si trebuie sa ai mai multa incredere in tine