| styvan a întrebat:

Cum sa o conving pe o fata sa faca dragoste cu mine?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi, chestia asta trebuie sa vina de la sine, sa simtiti amandoi, nu numai tu sa te simti bine. Daca o iubesti, o astepti. parerea mea happy

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca vrei dragoste, ofera-i dragoste.
Si nici macar nu va fi nevoie sa ceri!

| foxi a răspuns:

Aratai-o!

| madyddd a răspuns:

Nu e nevoie sa convingi pe nimeni. sunt fete care se var lasa usor. dar daca e cineva mai special pentru tine. atunci va trebui sa fii putin mai mult romantic. arati ca o iubestii.

| BlueHusky a răspuns:

Depinde de fata... ce fel de fata e?

| secret_2599 a răspuns:

E prietena ta? Daca e prietena ta poti sta de vorba cu ea. Daca e vreo panarama alea le convingi si mai usor cu vorbelele potrivite. Daca ai nevoie de ajutor contacteaza-ma si am sa iti spun niste trucuri.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Afiseazate in zona ei Cu cateva fete care arata mult mai bine decit ea, Iar restul va veni de la sine