| yuhu a întrebat:

Cum sa conving o fata sa faca sex cu mine?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu vorba buna! La femei sexul trece prin inima, nu prin pantaloni! De cele mai multe ori o femeie nu face dragoste daca nu iubeste! Cele care fac sex la gramada si cu oricine, sunt "podoabe"!

| Narfundo a răspuns:

Nu mosule, trebuie sa o faci sa inteleaga ca tu esti leul in pat...in 2 zile plange dupa tine.Nuht dai de gandit, nu ii zice direct tongue>

| Luori a răspuns:

Cautati o gaina! Trebuie sa ai respect pentru o fata, si ea la randul ei sa aiba cel putin increderein tine. Fata nu-i un trofeu de unica folosiinta. Va face sex cand vrea, cu cine vrea, cand va simti ca este pregatita si cand are chef. Nu-i pe post de a face sex cu ea si atat!

| Kittynika a răspuns:

Cauta alta care e dispusa...pe bune nu o obliga sa zica da, cand de fapt nu e pregatita, ci doar sub presiune.straight face

| Sin a răspuns:

Clocotesc hormonii?
Fa un dus rece si-ti trece.

| IrenneDrt a răspuns:

O femeie intretine un act sexual de cele mai multe ori daca iubeste acea persoana. femeile nu sunt ca barbatii, ele pun totul la inima, asa ca cele mai multe sanse ai daca acea fata te iubeste sau reusesti sa o faci sa te iubeasca, bineinteles dupa o perioada de timp (min. o luna). Asta e chestiawinking...asa ca daca nu mai ai rabdare mai bine faci laba sau iti iei o pitipoanca din aia dupa strada.de obicei cedeaza foarte repedewinking sper ca ti8-am fost de ajutor
pupici
pa pa