| xXx_6966 a întrebat:

Dau FUNDA!(intrebare pentru fete) Cum pot sa conving o fata sa faca dragoste cu mine?

6 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Waaa ii spui pur si simplu ca o iubesti si ca vrei... si ca o sa ai grija de ea...

| Ea12345 a răspuns:

Daca e cuminte, incepe intai o relatie frumoasa cu ea, fa'o sa se simta bine cu tine si sa tina la relatia voastra. Apoi, cu cat va avea mai multa incredere in tine, poate va veni de la sine happy
Dar daca e.hmm...mai,, obraznica" va pica in plasa mai usortongue

| yoo23 a răspuns:

Ii zici:
-auzi, nu ai vrea sa incerci ceva nou?
ea: cum ar fi?
- nu stiu...sa facem dragoste, vreau sa incercam niste senzatii noi macar odata.

Poate o sa vrea.

| daniella9805 a răspuns:

Pai invit'o pe la tine acasa...vb putin iar dupa aceea incepe sa o saruti mai pasional... daca e fata desteapta isi va da seama ce vrei sa faci si ori te va refuza ori va continua ceea ce ati inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce vrei asta.intreab-o si spune-i cuvinte despre asta care sa o faca sa devina pasionata de asta si va incerca.cred