| QuestionandAnswer a întrebat:

Cum sa o fac pe iubita mea sa se desparta de mine?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate vei regreta asta, daca simti ca e fata ok nu o lasa nu fi bolovan

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin adoptarea unui comportament de indiferenta fata de ea, incat sa se simta neglijata, disconsiderata ceea ce sa-i provoace suparari.

| GoldenZenith a răspuns:

Spune-i ca esti gay sau ca vrei sa-ti schimbi sexul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te desparti tu de ea? Daca te iubeste cu adevarat va accepta orice fel de comportament si nu se va desparti de tine pana la urma tu vei pune capat. Crede-ma fix asta a vrut sa faca si fostul meu dar pana la urma el s-a despartit de mine. Spune-i ca nu mai simti la fel pentru ea si ca nu mai vrei sa fii cu ea

| Camuflaj2017x a răspuns:

Trage o basina in fata ei si spune-i ca asta e tot ce mai simti pentru ea.

| Aurora99 a răspuns:

Du-te si caca-te in sufrageriale, apoi cheam-o si, aratand spre opera ta de arta ii spui" ASTA A MAI RAMAS DIN RELATIA NOASTRA!"

| pufipo a răspuns:

Buna, poti sa ii spui ca ai inselat-o si te porti rece cu ea sau pur si simplu ii spui ca tu nu mai simti la fel si cel mai bine este sa va despartiti

Răspuns utilizator avertizat
| Brigi1998 a răspuns:

Înșeal.olaughing

Răspuns utilizator avertizat