| Serj07 a întrebat:

Am probleme cu iubita mea.
Sunt in stare sa fac orice numai sanu o pierd.
TPU va rog ajutatima, ce sa fac, sa nu se desparta de mine? (o iubesc mai mult ca orice pe lume)

4 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

O fi cum spui tu, dar orice ai face functioneaza doar 50%, pentru ca ea vrea sa te lase, daca nu cumva a facut-o deja.Parerea mea e ca sa nu te agati de ea ca disperatul de un pai, prin insistentele tale ai sa inrautatesti relatia voastra si veti ajunge sa deveniti dusmani. Poate nu i-ai dat atentia cuvenita, iar acum e prea tarziu.

| Serj07 explică (pentru manuel72):

Da, e prea tarziu.
Ce sa fac, ca sa fim impreuna din nou?

| manuel72 a răspuns (pentru Serj07):

N-are rost sa te cramponezi, resemneaza-te.Si tu daca ai fi in locul ei,n-ai vrea sa fii stresat de fosta ta prietena si ai vrea sa fii liber sa alegi cu cine sa fii. Oricat ai insista,nu o poti obliga sa se intoarca la tine,in situatiile astea de refuz total,tindem sa devenim rautaciosi,razbunatori, ne victimizam, cand de fapt in momentul in care s-a produs o ruptura a relatiei si o innodam, acel nod va ramane mereu si nimic nu va mai fi ca inainte.Cel mai bine in situatia ta ar fi sa-ti cauti alta iubita, fara sa mai pierzi timp pentru o cauza deja pierduta.

| ionutalex13 a răspuns:

Sa iti verifici mesajele.ti am scris acolo ceva.e pe bune