| Anonim693748285916472 a întrebat:

Cum sa pot face o fata sa ma sarute?
Tin sa mentionez ca amandoi ne iubim, dar eu sunt mai... timid si am fost odata intr-o situatie care am fost refuzat si facut de rusine.
Multumesc de intelegere

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Esti tu timid dar crede-ma, sentimentele la un moment dat o sa fie mult mai mari decat timiditatea ta. Asa ca tot o sa-ti iei inima in dinti si o s-o faci. Pentru ca este ceva din interior ceva ce simti tu nevoia sa faci. big grin Iti recomand sa incerci la un moment si loc potrivit. E intr-un fel mai ok sa fie pe neasteptate... Daca tot va iubiti atunci nu cred ca ar refuza. Te-ai gandit ca poate asta asteapta si ea? Insa na. stii tu cum e vorba aia,, baiatul trebuie sa faca primul pas" Asa ca. te sfatuiesc sa iesi odata cu ea si sa o faci sa se simta foarte bine. Poti sa o faci sa rada sau nu stiu, fa in asa fel incat sa fie super fericita. (mai ales la final). Si asa o conduci pana acasa, o sa trangi in brate,, hai pa pa" (sau ce va ziceti voi) si dupa incerci sa o saruti. dar nu-i lua capul si sa-l duci la mama naibii. fi mai bland, ai grija sa nu o ranesti si sa fie totusi placut. Gen. nu-ti baga buzele in dintii ei, fi mai calm, bland si incearca sa dureze cat mai mult. Adica sa fie nu sarut de ala ca v-ati atins buzele doar jumatate de secunda si dupa gata. straight face Si sa fie cat mai romantic. (daca te-ai uitat la filme sau altceva cu chestii de astea, sper ca ai invatat de acolo ceva rolling on the floor ). Mult noroc!

| EmanuelKant a răspuns:

Daca esti refuzat nu esti facut de rusine.Esti barbat, trebuie sa arati ca ai tupeu si ca esti stapan pe deciziile tale.Incearca sa o sarutil. Daca accepta e bine pentru tine, daca nu nu se intampla nimic.Si daca tot zici ca "amandoi va iubiti" nu ai de ce sa iti faci probleme.