| TeQui a întrebat:

Hei TPU am o problema ...Prietenul meu a incercat sa ma sarute pe buze dar eu m-am opus pentru ca nu am mai facut-o nici odata si nu stiu cum.crying mi-e rusine de asta si nu pot sa ii spun! Help La voi cum a fost primul sarut :O3?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Primul sarut a fost Ok. Un fior de care-mi aduc aminte si acum. De ce sa-ti fie rusine? Da-i inainte!

| alissu a răspuns:

Pai a fost ciudat si nu prea am avut incotro.stai linistita iti va placea, iar el nici nu va observa ca nu te-ai mai sarutat...doar lasa-te purtata de sentimentele tale pentru el, insa daca nu simti nimic pentru el ar fi mai bine sa nu o faci.e ceva unic! Succes!

| rolly14 a răspuns:

Primul meu sarut a fost ierilaughingrolling on the floor dar deala frantuzeschee hee saracul baiat s-a rugat de mine 3 ore pana sa il las sa ma sarutehee heebig grin a fost o alegere grea dar mi-a placut si ala pe buze e simplu, inocent si frumoshappy

| LilVmp a răspuns:

Pai primul saruta intodeauna va fi special, nu trebuie sa te temi, doar lasa-te purtata de val, si o sa fie totul bine!

| Andrewn a răspuns:

Hey... Relaxeaza-te mai intai. dar daca vrei atat de mult s-o faci inchide ochii si lasa sa faca el treaba totul vine de la sine, si totul trebuie sa vina accidental sau din dragoste. nu planificat. la mine. de la o fata care nu o placeam si nu a fost placut dar apoi cu persoana potrivita a fost foarte ok. asa ca succes. important e sa va iubiti.