| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa raman insarcinata? sunt casatorita de un an si ne dorim foarte mult un copil.

3 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Iubiti-va in fiecare noapte! Daca este fara rezultate mergeti amandoi la un medic specialist. Doctorita de familie o sa va faca trimiterea necesara!
Bafta!

| foxi a răspuns:

Schimba cocosul!

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

In primul rand aveti nevoie de acte sexuale de la primarie. De la primaria din sector daca esti bucuresteana. In hartiile eliberate va vor fi specificati toti pasii necesari pentru dobandirea unui copil.