| KidNormal a întrebat:

Cum sa "remove the write protection from a memory stick" plzzzz funda

Răspuns Câştigător
| StieTot a răspuns:

Salut.Ca sa stergi protectia write from dupa un stick intri in My Computer->Dai click dreapta pe iconita stickului->Format->Bifezi optiunea QUICK FORMAT->si dai Start dupa care protectia stickului va fi stearsa.In caz in care stickul este de peste 4 gb si vrei sa bagi fisiere mai mari de 4 gb dupa ce intri pe iconita->format->selectezi optiunea Format32.Succes

1 răspuns:
| spad3r a răspuns:

Nu percep.