| costinus3meow a întrebat:

Cum sa sarut o fata prin surprindere vreau multe pareri
dau funda celui mai bun

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

O iei o tragi ii dai si una (daca nu vrea) si ii zici, vino fă in gatu ma-tii sa-ti dau un mozol

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru madyddd):

rolling on the floor))))) Ma sperii fatooo laughing)))

| madyddd a răspuns (pentru LaurD3athAng3l):

Stai fara teama, sunt o pisicuta blandabatting eyelashes

| LaurD3athAng3l a răspuns (pentru madyddd):

laughing) Mama deci din 2 vorbe mai nenorocit fato wow esti F-E-N-O-M-E-N-A-L-A! Iubitu tau este un norocos cu o fata ca tine! Pupici mady :*

| neutrino a răspuns:

Arata-i si promite-i luna de pe cer, si atunci cand ea se va uita in sus sa vada ce va primi, atunci tu, victorios, o poti saruta.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Te apropi de ea, stati vorbiti etc si, cand prinzi momentu`, cand e aproape de tine, o saruti, si pui mana pe talie si la gat, si pur si simplu va apropiati din cauza conversatiei, si cand e aproape de tine si usor de sarutat fara sa va loviti si vezi sa fii aproape si sa nu-si dea seama ce vrei sa faci asta, bafta nu stiu de ce vrei mai multe sfaturi si ca sa va apropiati nu trebuie sa faci prea multe, o sa prinzi tu momentu` si poti fi si in public si la scoala daca vrei doar sa fiti aproape unu` de altu`, sau poate iesiti prin parc/oras, bafta!

| petrescuionut a răspuns:

O ti de mana cu mana ta incet asa te joci cu degetele ei ii spui ceva frumos si te uiti in ochii ei apoi te apropi sa o saruti si o sa ramana blocata crede-ma happy la mine mereu a mers si nu sunt cine stie ce frumusete