| Aηηy a întrebat:

ati fost vreodata luati prin surprindere cu un sarut? si daca da cum ati reactionathee hee.

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Oo da. day dreaming. a fost cu prietenul meu actualhee hee. eram doar prieteni si trebuia sa ne intalnim sa mergem la o plimbare si cand am ajuns unul langa altul s-a aplecat spre mine si am crezut ca vrea sa ma pupe pe obraz dar m-a pupat pe gurahee hee. eu nu am mai stiut ce sa fac si dupa cateva secunde in care nu am putut sa reactionez in niciun fel, si el se uita speriat la mine, m-am purtat de parca nimic nu s-a intamplat laughing.

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Da.day dreaming a fost frumos si nu cred ca il voi uita nici sarutul nici baiatul in momentul de fata il iubesc pe baiatul ala [-x straight face.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

La mine a fost cu primul meu prieten.Eu am vrut sa ma apropi sa-l sarut dar mo luat prin surprindere si ...Cred ca am plecat instantaneu I don't want to see

| Roscataaa a răspuns:

Paii daca iti plaCe acea persoana, raspundeii la sarutt~! DAcaa nu atuncii respingel, impingel thinking!

| kentauros a răspuns:

Am inchis ochii si am continuat laughing