| anonimaaaaaa a întrebat:

Cum sa sarut un baiat care nu stie saruta?

10 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Cu curaj tongue.

| andradat a răspuns:

Dar cum saruti un baiat care stie saruta?
E acelasi **** stai linistita ii bagi limba in gura si gata. O sa stie si el ce sa faca. Ce, daca nu s-a sarutat in viata lui inseamna ca nu o sa invete niciodata sa o faca? Ca e si mult de invatat.
Maturizati'va odata.

| Dan a răspuns:

Simplu, il invateti sa sarute ca tine.Noroc!happy

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cu gura.

| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Simplu, il conduci tu, il faci sa se simta in largul lui chiar daca nu stie saruta.Chiar daca prima data no sa stie a doua ora o sa stie foarte bine.Papa

| UzZyTPT a răspuns:

Siplu il iei de cap si il saruti cu tupeu ca se prinde usor cum sta treabawinking Nu ca as fi trecut si eu prin asa ceva dar...laughing Da stiu m-am dat de gol tongue

| Serena1993 a răspuns:

Totul vine de la sine

lasate purtata de val si totul va fi bine

succes!

| Ioana_8271 a răspuns:

Cu gura

| travian a răspuns:

Il inveti sa sarute normal

| °oღ♥ DyaNa ♥ღo° a răspuns:

Pai...chestia asta am patit. o si ew odata thinking laughing Nu conteaza ca nu stie sa sarute Il inveti tuwinking Adica il iei prin surprindere si apoi...totul vine de la sine oh go onhee hee. Pwp:*