| ingerash_3423 a întrebat:

Inca nu m-am sarutat cu nici un baiat si mi-e frica de primul sarut ma gindesc ca o sa ma ea in ris ca nu ma pot saruta ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dienuk98 a răspuns:

Buna! Eu stiu ca tie frica... dar nu iti fa griji! O data ce te saruti iti trec emotiile se te vei gandi doar la baiatul pe care il saruti...

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cand te vei maturiza suficient pentru primul sarut, nu vei mai fi stresata si vei fi dornica. Dar asteapta pana la momentul potrivit

| gigiro a răspuns:

Ca nu stii sa scrii corect, nu-ti faci griji, dar iti faci griji in privita "lipsei de cultura in privinta sarutului". La carte cu tine, ca ai sa te faci de ras la scoala, si e de groaza cu noua lege a invatamantului.

| Awndre a răspuns:

Draga mea, fii serioasa. Sarutul este ceva special. Ceva frumos, chiar foarte frumos. Poate nu esti pregatita.Nu e ceva ce se invata din carti, iti trebuie practicahappy. Nu iti face probleme ca nu stii sa saruti, totul o sa vina de la sine. Nu e mare chestie, stai calma!

| siwel a răspuns:

Asteapta si nu te saruta pana cand nu esti sigura ca cel care te saruta vrea si sa se casatoreasca cu tine. El va fi incantat ca nu te-ai sarutat cu nimeni in afara lui. Ai o viata intreaga sa experimentezi de la sarut pana la sex cu floricele.
Doamne ajuta!

| ingerash_8177 a răspuns:

Nu-ti face griji, daca el are experienta si este un tip de treaba te va intelege, iar daca nu tu poti sa te indrumi dupa el εïз

| babydoll_5650 a răspuns:

Cel mai placut sarut este cel neasteptat si crede-ma ca multa stiinta nu trebuie petru asta.Sarcina ta este doar sa te relaxez si intru-totul sa te dai condusa de baiat.Cu timpul vei incepe si tu sa joci. Te sfatui ca primul sarut sa-l ai cu o persoana deosebita, pe care o cunosti si la care tii citusi de putin.

| ChristinaSimona a răspuns:

Pai nu trebuie sa-ti fie frica totul vine de la sine sarutul este ceva senzual oricum este usor este ca pe o braz dar mai tandru

eu am primit primul sarut la 6 ani si acum am 16

PS: primul sarut de la un baiat nu de la parinti

funda?

Răspuns utilizator avertizat