| KaRioKa a întrebat:

Am visat ca ma sărutam cu un băiat si eu nu știam să sărut! Cum se săruta?
P. S. eu știu să sărut dar dacă când o sa sărut un baiat ma incurc!? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

Sarutul vine de la sine nu trebuie sa te speriilaughing
pe moment sigur te vei descurca. iar daca baiatul care te saruta vede ca nu te descurci va preia el "conducerea"

7 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Prelua*. emotiile

| pufulete17 a răspuns:

Bunahappy te asigur eu, deci EU laughing ca totul o sa fie foarte binehappy! ai incredere in minehappy

| Anonim3007 a răspuns:

Esti fata u doar inchide ochi si lasa-l pe el sa vina la tine el e baiatu el trebuie sa faca primul pas tu lasate doar dusa de val ...deobicei vine de la sine asa mi s-a intamplat si mie mi-era frica cca ma incurc dar cand a venit vremea m-am lasat purtat de val si a iesit totul bine... la fata e mai usor funda?

| anytimeanywhere a răspuns:

Trebuie sa fii calma si relaxata lasa-l pe el sa te conduca ca o sa vina totul de la sine :X

Sper ca te'am ajutat happy

funda?

| AlexyLuvvU a răspuns:

Totul vine de la sine! Cat despre vis, poti sa nici nu il bagi in seama laughing Nu noi ne alegem visele si nici nu e neaparat sa se intample ceea ce visamwinking

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Lipitiva gurile intre ele si incepeti sa va lingeti tongue