| iAngel a întrebat:

Cum sa saruti pasional?

16 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Cu pasiune.

| vladmR a răspuns:

Ii bagi limba-n gura

| Kazimir a răspuns:

Depinde ce...

| Elena_9064 a răspuns:

Cam greu.laughing

| edwinalin a răspuns:

Fii atent piciule. saruti vreo 5-6 minute. ok? sau din inima

| oAndyy a răspuns (pentru edwinalin):

Tu esti piciul, ai 10 ani si le zici altora... Crezi ca baiatul ala are 5 ani sau tu ai 20? mai bine sterge-ti contul pentru ca nu stii nimic si dai numai sfaturi proaste. Si app nu se saruta 5-6 minute, saracii oameni, nu o sa mai vrea sa fie sarutati in viata lor... Mai taci din gura ca nu stii nimic! Cand o sa fii mai mare de vreo 13-14 ani poti sa comentezi si sa injuri cat vrei, dar acum taci si vezi-ti de temele si jucariile tale! Si de notele proaste ca sigur ai numai 5, pentru creierasul tau Insuficient.

| edwinalin a răspuns (pentru oAndyy):

Bulangiu dracului de **** care critica ce esti. sa te duci naibii in cur la mata

| edwinalin a răspuns (pentru oAndyy):

Sa te ia dracu si sa te bage in cuur de maimutoi bulangiu ce esti

| oAndyy a răspuns (pentru edwinalin):

Daca vrei sa stii sunt fata si mai taci din gura, daca ar stii mama ta cum vorbesti si pe ce site-uri intri te-ar pedepsi si nu te-ar mai lasa la PC si crede-ma ca sunt sigura ca in curand mama ta vedea pe ca intri si cum vorbesti. I-am mai zis asta unei fete si chiar asa s-a intamplat.

| edwinalin a răspuns (pentru oAndyy):

Mersi pentru sfat, chiar o sa incerc sa ma las. da ma enervezi ca trebuie sa scriu corect, carei problema daca scriu repede?

| oAndyy a răspuns (pentru edwinalin):

Pai nu intelegem nimic, mai bine invata sa scrii corect si dupa aceea poti sa scrii cat de repede vrei.

| edwinalin a răspuns (pentru oAndyy):

Stiu sa scriu corect, vezi? Normal as fi scris asa: stiu sa scriu corect vezi? Intelegi? Credeam ca aici toti scriu asa da daca zici tu.

| oAndyy a răspuns (pentru edwinalin):

Nu ma refer la majuscule sau la semne de punctuatie. App nu ti-ai dat seama ca sunt fata?

| edwinalin a răspuns (pentru oAndyy):

Ba da laughing cum sa nu?

| edwinalin a răspuns (pentru edwinalin):

Da totusi la ce te referi? laughing

| deutzaa89 a răspuns:

Sa te simti bine.sa doresti.