| 2810705171 a întrebat:

Cum sa scap de gelozie?

5 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Simplu: avand incredere in persoana care ti-a dat motive sa fii!

| foxi a răspuns:

Prin a-ti impune ca e o prostie sa fii foarte gelos!

| clauss a răspuns:

Pune te in locul celuilalt, daca iti place, ii place si lui si inca ceva, dupa prostie e a doua boala, asa ca vindeca te cat mai repede

| SweetGirl_1668 a răspuns:

`Gandeste`te ca nu ai dc sa fii geloasa`gandeste`te ca acel cineva e un nimeni.`si`e un prost` si te doare`n qur de el`! pup!happy

| singurulvultur a răspuns:

Pai gandeste-te ca ceea ce are aceea persona poate vei avea ceva mai bun decat al ei si nu crede ca spun prostii