| Luminita_Lumy_1965 a întrebat:

Cum sa tin un jurnal dar sa nu stie nimeni cine il scrie dar vreau sa il vada cineva

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Autorii care doresc sa-si publice/prezinte lucrarile dar fara sa stie nimeni identitatea lor pentrua a ramane necunoscuti, se folosesc de un nume fals, folosesc un pseudonim. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnezi acolo : Gazza Records Ro

| TanteMarianne a răspuns:

Pai scrie jurnalul si pune o eticheta pe el(sau pur si simplu scrii undeva) un nume anonim. Apoi iesi sa zic odata afara si iei si jurnalul cu tine.cand te intorci spune-i unui prieten sau unei prietene sau maicatii sau lui taicatu ca ai gasit acel jurnal care apartine lui angryadica jurnalul tau sub nume anonim). Apoi lasa jurnalul undeva la vedere si probabil ca il vor citii.