| anonim_4396 a întrebat:

In jurnal se scrie in fiecare zi? Sau doar in zilele in care se intampla ceva anume? As vrea sa-mi fac un jurnal dar vreau sa stiu daca se scrie in fiecare zi! big grin

Răspuns Câştigător
| AlessiaRebecca a răspuns:

Scrii atunci cand simti nevoie sa spui ceva cuiva, o intamplare, cand simti nevoie sa te destainui cuiva.sa nu tii in tine.

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Se scrie o dată pe lună, când ai menstruația.

| Viviannnnnna a răspuns:

Depinde...daca e o zi normala nu te apuci sa scrii : azi m.am trezit am mancat m.am imbracat m.am spalat si am mers la scoala dupa care am mers acasa si m.am culcat laughing straight facestraight facestraight face.

| lylo a răspuns:

E jurnalul tau scrii cand vrei tu, ce vrei tu... nu sunt niste reguli pentru chestia asta big grin

| haifisch a răspuns:

In jurnal scrii ce vrei si cand vrei. E al tau, faci exact cum doresti.

| g3orgianna21 a răspuns:

In fiecare zitongue

| Rosenrot a răspuns:

Da, trebuie să scrii la ore fixe chiar, altfel nu se mai numeşte jurnal. Eu zic să renunţi, n-o să poţi ţine un jurnal în ritmul ăsta...

| monikro a răspuns:

Jurnalul faci cum vrei tu, e dragut sa scrii in fiecare zii, asa iti aduci aminte de toatebatting eyelashes