| Acadeeeaa a întrebat:

Cum sa uit un baiat? Si cum sa-i arat ca sunt indiferentastraight face?

Răspuns Câştigător
| Dia a răspuns:

Nu`l baga in seama, cand treci pe langa el si esti cu cineva, mai ales daca e baiat, razi cu ellaughing. Vrei sa-l uiti? Indragosteste'te de altuhappy. sau pur si simplu du-te si distreaza'te cu prietenele tale, traieste'ti viata, nu te mai gandesti la el.batting eyelashes. big grin

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Simplu. Nu te mai gândi la el şi atunci când îl vezi şi eşti cu cineva, râzi. prefă-te că te distrezibatting eyelashes Pur şi simplu trăieşte fiecare clipă fără el! E mult mai bine aşahappy

| TeenWolf a răspuns:

@ Nykoleth Daca ar fi asa de usor cum zici tu ar fi super...
Eu incerc sa fac ceea ce ei nu-i place (Sunt baiat si vb de o fata) Si ea singura face ca sa o uit happyhappy