| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum sa-i arat unui baiat ca sunt indiferenta? (( Funda ))

24 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu cred ca vrei doar sa pari ca esti indiferenta.Dar realitatea este alta.

| beautygirl1000 a răspuns (pentru darrio2007):

Da stiu)))ai drptate, doar ca asa va fi mult mai bine.

| darrio2007 a răspuns (pentru beautygirl1000):

Ok.Este alegerea ta.Succes.

| beautygirl1000 a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc**

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Tocmai asta e faza. nu trebuie sa faci nimic.asa esti indiferenta

| IoanaStefania a răspuns:

Pai nu-l bagi deloc in seama. nu vorbesti cu el, te distrezi cu alti baieti.

| raluk27 a răspuns:

Sa nu faci nimichappy

| NuMaContrazice a răspuns:

rolling on the floor Pai fi indiferenta. laughing

| beautygirl1000 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Ha ha ..amuzant(TR). ma refer la faptul ca nu stiu ce sa fac ca sa-i demonstrez ca-s indiferenta!

| raluk27 a răspuns (pentru beautygirl1000):

Fi tu indiferenta, ca-si da seama sigur. Vrei sa-ti legi o pancarta de gat " sunt indiferenta"?

| Solsagan a răspuns:

O să pari penibilă încercând să pari indiferentă când tu te umezeşti în momentul când se uită la tine.
Marş. Mi-e silă de voi.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai este teoretic simplu practic este mai greu atunci cand ai si sentimente pentru aceea persoana poti incepe prin a face asta:
1-Nu ii mai raspunde la telefon
2-Si daca ii raspunzi vorbestei de sus daca iti zice ca il doare capul sau orice altceva poti sa ii spui 'Te-am intrebat eu daca te doare ceva' incearca sa ii raspunzi prin aham, da, nu, cum sa nu, nu ma intereseaza chesti de genu
3-Daca il vezi pe strada incearca sa te uiti la el in sictir sau in scarba
4-Daca te baga in seama poti sa ii spui da de ce te intereseaza pe tine ce fac eu cezi ca pe mine ma intereseaza ce faci tu, si asa devi indiferenta sau ii arati lui ca esti indiferenta. Mult noroc

| Z3R0H0uR a răspuns:

Nu fi indiferenta, daca iti place de el, SARI si saruta-l, pana nu il pierzi!

| beautygirl1000 a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

As vrea eu.dar sunt prea departe de el..ca sa fac asta))

| hhhapciuuu a răspuns:

Cid vorbeste cu tine, te uiti fix la el, plictisita, dar sa nu para ca iti e somn, spui mereu aha, si ti misti ochii in cercuri, lent

Răspuns utilizator avertizat
| fetelerebele a răspuns:

Nu te uita la el si poartatea parca nici n-ar exista baftaaa kiss

| alkhymeia a răspuns:

E un fel de a fi.ori o ai in sange ori nu o ai.tu nu

| alexandra932323 a răspuns:

Da-i mesaje non-stop cu: "nu ma intereseaza ce faci"

| InstinctKDZ a răspuns:

Daca e sa iti spuna "Frumoaso" ii poti da replica inapoi cu "stiam asta" si multe altele
intoarcei replicile laughing Asta e adevarata indiferenta laughing

| beautygirl1000 a răspuns:

Nu te-am rugat sa comentezi...

| Mangafa a răspuns:

Il ignori. Nu te intereseaza orice ar face/spune.

| Eveelina a răspuns:

Pai: daca te contacteaza nu trebuie sa nu-i raspunzi. Da-i raspunsuri scurte si sictirite gen: Mda., Aha. Bravo. Sper ca ti-am fost de folos :*