| Smile25 a întrebat:

Cum sa uiti un baiat fara sa mai suferi atat? Cum sa te faci sa il urasti si sa nu mai smti nimic pentru el?(nu a fost iubitul tau dar te-ai indragostit de el)

Răspuns Câştigător
| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Off grea intrebarehee hee. pai cand iti vei gasi"marea iubire" o sa uiti de el fara sa vrei.pentru ca te vei gandi destul de mult la iubitul tau ca nu iti va mai trece prin minte si de respectivul.si u uita[ochii care nu se vad se uita]si atat timp at nu il vei mai vedea il vei uita.
succeswave

2 răspunsuri:
| irinutza000 a răspuns:

Indiferenta e cea mai buna
si eventual fa-ti un iubit asa e mai usor sa-l uiti

| zzuzu a răspuns:

Din pacate cu ce te confrunti tu la momentul actual ma confrunt si eu... nu cred ca poti uita atat de usor un baiat la care tii enorm de mult atat timp cat te ''bantuie'' amintirile.Se spune ca de la iubire la ura e doar un singur pas, dar o granita serioasa ce le desparte. E dificil, trebuie sa ne inarmam cu multa incredere in fortele proprii pentru a scoate din gand persoana respectiva. pup:X