| anonim_4396 a întrebat:

Cum sai demostrez unei fete ca o iubesc?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Spune-i in fata, fi tu demonstreazai ca o iubesti si ea trebuie sa simpta ca o iubesti daca te doare gura sai spui dai un sms in care sa spui ce ai pe suflet ca este frumosa ca o dorest ca o iubesti

| LoVeLy_3874 a răspuns:

Poti sa ii faci mici cadouri.ca de ex. un trandafiras. ceva de plus...si poti sa ii trimiti un biletel in care sa ii demonstrezi in cateva randuri ca o iubesti sau sa ii spui verden-n fata cu e o vorba sau dai de inteles.zambestei,ia-o de gat, incearca sa stai mai aproape de ea.sau daca sti ca si ea te plc.incearca sa o sarutzi. sper sa iti fie de ajutor.si phoate si fundita.